Indai

Estetika jūsų virtuvėje

Mūsų tikslas, kurti tokias namų interjero detales, kurios turėtų ne tik vienintelę paskirtį - džiuginti akis ir būti gražios, bet ir taptų praktišku bei patogiu pasirinkimu kiekvieną dieną. Įkvėptas šiaurietiško minimalizmo, Šilumos nešėjas sukūrė indų kolekciją, kurioje vyrauja švelnūs spalvų tonai ir estetiškos linijos. Ar kada susimąstėte, jog daugiausiai laiko praleidžiame virtuvėje? Virtuvės erdvėje vyksta pagrindinis namų gyvenimas. Rytinės kavos gaminimas, užkandžių lėkštės ruošimas, greiti pokalbiai su nuolat skubančiais šeimos nariais, o kartais ir lėtas, malonus maisto gaminimas. Sugalvojome viską - mūsų pagrindinė idėja yra praktiškumas ir stilius viename. Patogūs ir savo funkciją atliekantys indai: indelis druskai arba cukrui, dekoratyvios trijų skirtingų dydžių lėkštės / padėklai sukuria minimalistinį namų interjero užbaigimą. Rankų darbo indai bei dekoracijos lengvai prisitaikys prie kiekvienų namų interjero nuotaikos. 

Dekoratyvūs padėkliukai 

Praktiški, bet kartu ir išskirtiniai dekoratyvinių padėklų rinkiniai įkvėpti hygge stiliaus nuotaikos. Skandinaviškos namų interjero detalės žavi savo formomis bei funkcionalumu. Unikalios rankų darbo lėkštės neapsiriboja vien tik virtuve - kurkite išskirtinius akcentus vonioje, koridoriuje, svetainėje ar kitoje pasirinktoje namų bei ofiso erdvėje. Pilkos spalvos, betoniniai solidūs padėklai puikiai tiks užkandžiams, vaisiams, daržovėms, saldainiams, sausainiams serviruoti. Kaip ir minėjome, kurkite sau labiausiai patinkančią nuotaiką ir naudokite padėkliukus ten, kur jums jų labiausiai norisi. Švelnių spalvų indai puikiai atrodys bet kurioje namų ar ofiso erdvėje. 

Dėka minimalizmo, dekoratyviniai, trijų skirtingų dydžių stalo padėklai lengvai dera su kitomis interjero detalėmis.

Indeliai cukrui arba druskai laikyti

Žavūs indeliai sukurti specialiai cukrui ar druskai laikyti. Ši rankų darbo dėžutė puikiai susilies su kitais virtuvės ar valgomojo daiktais ar indais. Neutralios pilkos spalvos indeliai turi dangtelius ir duobelę šaukšteliui padėti. Stilingas virtuvės akcentas taps ne tik praktišku, bet ir išskirtiniu jūsų pasirinkimu. Juk norisi, kad visuose namuose vyrautų harmonija ir ramybė, kurią sukuria mūsų mėgstamiausioje erdvėje būnantys daiktai. Žinoma svarbu ir tai, kad ne tik virtuvė, bet ir kiti namų kambariai būtų gerai organizuoti, todėl pasirinkite tokius daiktus, kurie bus ir praktiški, ir kuriantys pridėtinę vertę interjero atžvilgiu. Šilumos nešėjo rankų darbo betoninės dėžutės su dangteliu sukurtos ir pagamintos Lietuvoje, Kaune. Primename, jog kiekviena dėžutė yra unikali dėl savo raštų ir atspalvių, kurias diktuoja betonas.

Dovanos namams ir sau

Minimalistinio dizaino daiktai - dėžutės, dekoratyviniai padėklai ir lėkštės gali tapti išskirtine dovana sau, namams, artimiesiems, draugams ar kolegoms. Vertinantiems patogumą bei praktiškumą, šios namų interjero detalės, suteiks džiaugsmo ne tik patiems šeimininkams, bet ir namams. Stilingi akcentai gali būti nuostabia dovana ofiso kolegoms, kurie mėgsta rankų darbo daiktus ir palaiko lietuvišką verslą.

Ieškantiems ką dovanoti Kalėdų, gimtadienio proga ar namų įkurtuvių proga - siūlome pasižvalgyti po Šilumos nešėjo internetinę parduotuvę ir išsirinkti rankų darbo biožidinių, indų ir dekoratyvinės paskirties indų.

Indai

Rasta 2 prekės(-ių).

Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Betoninė dėžutė su dangteliu SOLTO

Kaina 28,00 €

Minimalistinio dizaino dėžutė su dangteliu sukurta druskai ar cukrui laikyti, tačiau visuomet paliekame vietos jūsų norams ir namų interjero užbaigimams, todėl naudokite dėžutę ir svarbiems, smulkiems daiktams laikyti, kurkite namų jaukumą detalėse. 

Stilingas ir estetika dvelkiantis betoninis indelis padengtas specialiu impregnantu (tinkamas paviršiams, galintiems turėti sąlyti su maistu), kuris apsaugos birius ar svarbius produktus nuo drėgmės.

Rankų darbo dėžutės matmenys: 7x10 cm.

Pagaminta ir sukurta Lietuvoje, Kaune.

Kiekvienas gaminys yra unikalus, nes pagamintas rankomis, todėl atspalviai ar raštas gali skirtis nuo internete pateiktų nuotraukų.

Dekoratyvių padėklų rinkinys PLATO

Kaina 65,00 €

Rankų darbo padėklai yra praktiški ir išskirtiniai. 

Skandinaviškos nuotaikos namų interjero detalės žavi savo formomis bei funkcionalumu.

Unikalios, švelnios pilkos spalvos rankų darbo lėkštės neapsiriboja vien tik virtuve - kurkite išskirtinius akcentus vonioje, koridoriuje, svetainėje ar kitoje pasirinktoje namų bei biuro erdvėje.

Dėka minimalizmo, dekoratyviniai padėklai lengvai dera su kitomis interjero detalėmis.

Mažas padėklas: 15 cm x 15 cm

Vidutinis padėklas: 25 cm x 26 cm

Didelis padėklas: 26 cm x 42 cm

Priežiūra: valymas drėgna šluoste.

Sukurta ir pagaminta Lietuvoje, Kaune.

Kiekvienas gaminys yra unikalus, nes pagamintas rankomis, todėl atspalviai ar raštas gali skirtis nuo internete pateiktų nuotraukų.