Šilumos nešėjas – projektas, gimęs nešti jaukumą į kiekvienus namus. Jo idėja kilo būtent tuomet, kai kažko, kas būtų šilta ir jauku, ieškojome savo namams. Tai, ką radome rinkoje, neatitiko mūsų lūkesčių – norėjome ne tik funkcijos, bet ir estetinės išvaizdos. Todėl ekspromtu gimė mintis – jei nerandu to, kas išpildytų viziją, gal ją įgyvendinti pačiam? Eksperimentų buvo daug – reikėjo išieškoti biožidinio formą ir eleganciją, tvarumą ir ekologiją.

Kai pirmuoju biožidiniu pradėjome džiaugtis savo namuose, jis neliko nepastebėtas visų, kurie užsukdavo į mūsų namus. Ne vienas ėmė prašyti ir jiems kažką panašaus sukurti – taip ir atsirado „Šilumos nešėjas“.

Išlaikyti pamatines vertybes ir principus, kurie buvo svarbūs nuo pat pradžių – formą, eleganciją, tvarumą ir ekologiją siekiu ir toliau. Todėl kūrimas ir eksperimentai šiomis kryptimis nesibaigia.

Kurdamas „Šilumos nešėją“, panaudoju dvi labai skirtingas savo asmenybės puses – menininko požiūrį (esu fotografas, todėl nuolat ieškau formų ir estetikos – jei būtų įdomu, galtei žvilgtelti į puslapį https://preiksa.com), ir inžinerinius gebėjimus (turiu inžinieriaus išsimokslinimą).  

Biožidinyje „Šilumos nešėjas“ susiduria keturios stichijos (žemė, vanduo, oras, ugnis), tai slepia ir šio produkto logotipas. Šių keturių stichijų dvasią ir nešu į kiekvienus namus.